رسانه 24
رسانه 24

راهیان نورجایگاه واقعی(زن در )در راهیان

درخواست حذف اطلاعات
رئیس جامعه ن کشور گفت:نیاز است که جایگاه واقعی «زن در » به دانش آموزان خواهر در راهیان نور بازگو شود تا به ذهن این بچه های معصوم نسبت به جایگاه زن و موضوعات زن خدشه وارد نشود و در این کار، معلمان با جزوه های آموزشی می توانند تاثیرگذار باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، مینو اصلانی رئیس جامعه ن کشور در همایش مشترک راهیان نور(تجلی اخلاص) با اشاره به تاثیرگذاری اردوهای راهیان نور بر جوانان و نوجوانان گفت: یکی از بحث ها در راهیان نور،توجیه و تبیین ابعاد این برنامه موثر فرهن است و فکر می کنم  در این قسمت هر چقدر بررسی بیشتری انجام دهیم، از برگزاری این اردوها، وجی بیشتری خواهیم گرفت و تاثیرگذاری اش بیشتر می شود.

وی افزود: با توجه به اینکه استقبال خواهران از این اردوها زیاد است، توجه به مباحث تربیتی در این اردوها می تواند مادران آینده کشورمان را به گونه ای تربیت کند که شاهد نسل های آینده با تفکر ارزش های دفاع مقدس باشیم.

اصلانی تاکید کرد: نیاز است که در کنار برگزاری اردوهای راهیان نور، جلسات توجیهی برای دانش آموزان با رویکرد پاسخ دهی به شبهات آنها برگزار کنیم چرا که ایجاد شبهات، یک کار سازماندهی شده توسط پروژه نفوذ است که می خواهد این گونه به ن تلقین کند که به دلیل اجبار حجاب زن، در حق زن ظلم کرده است.


منبع: http://rahianenoor261. /راهیان نور ایران متعلق به جهان و جهان بشریت است.

درخواست حذف اطلاعات
ه گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری شبستان، حجت ال تویسرکانی، ولی فقیه در بسیج در همایش تجلی اخلاص یادبود ی م ع حرم گفت: انقلاب در دیدار با مسئولان نظام در ماه مبارک رمضان تاکید د کار دشمن جلو ری از توانمندسازی نظام و تضعیف نقاط قوت است. اولین نقطه قدرت ما ایمان است.

 

وی افزود: انقلاب در بخشی از بیانات خود فضای مجازی را مورد تاکید قرار دادند و فرمودند چگونه این فضا می تواند تضعیف ایمان را انجام دهد.

 

ولی فقیه در بسیج افزود: مرکز ایمان قلب است و ی بدون اذن الهی نمی تواند ایمانی در قلب خود داشته باشد و موفق به آن شود، ایمان مقوله آسمانی و ملکوتی است که با مطالعه به دست نمی آید و با تلاش های علمی ب نمی شود، جنس ایمان آسمانی است.

 

وی گفت: یکی از مهمترین زمینه های ب ایمان اتصال روح انسان به ارواح انبیا و اولیای خداست و هر چقدر این ارتباط و انس بیشتر باشد زمینه ایمان بهتر فراهم می شود.

 

وی افزود: زیارت بامعرفت در مکانی که ارواح طیبه به مبدا عزت و عظمت متصل هستند یکی از راه های رسیدن به ایمان است. کار توزیع ایمان ی در میان مردم است و هیچ شخصیتی توان چنین عملیات بزرگ فرهن در قلوب انسان ها را ندارد.منبع: http://rahianenoor261. /دفاع مقدس واقعی را به دنیا معرفی کرد.

درخواست حذف اطلاعات
به گزارش سرویس مقاومت راهیان نور، دانشجویی از کشور ساحل عاجل در گفت‌وگو با خبرنگار جهاد رسانه‌ای شهید ، گفت: ما در ساحل عاجل قبل از پیروزی انقلاب ی ایران از واقعی بی خبر بودیم. 

عبدالله دُسو افزود: صدای اصیل به کشورهای آفریقایی قبل از پیروزی انقلاب ی نمی‌رسید. لذا ما بعد از پیروزی انقلاب ی تازه متوجه شدیم که و  ولایت به نام اهل بیت در جهان وجود دارد تا اینکه پیرو این مذهب شدیم.

عبدالله دسو گفت: قبل از پیروزی انقلاب ی، ی که پیرو آن بودیم به نوعی به وه ت شباهت داشت، نور انقلاب ی حقیقت دین را به ما نشان داد و به ملت فهماند که دین کاملی برای زند است.

وی با بیان اینکه امروزه تلاش می‌شود چهره واقعی را مخدوش کنند، خاطرنشان کرد: گروه‌های تروریستی با حمایت و برخی کشورهای منطقه، چهره حقیقی را در نگاه کل دنیا مخدوش کرده‌اند؛ شاید اعضای این گروه‌ها متوجه نیستند که به لطمه و آسیب وارد می‌کنند.

این شهروند ساحل عاجی بیان کرد: ان این گروه‌های تروریستی بهتر می‌دانند هدفشان از این کارها چه چیزی است! اما متأسفانه عناصر جوان گروه‌های تروریستی فریب خورده‌اند و فکر می کنند برای عزت جهاد می‌کنند.

وی تصریح کرد: این جوانان فریب خورده باید به خودشان بیایند، آنها با این کارشان در واقع چهره را مخدوش می‌کنند. اگر این ی که آنها مدعی آن هستند به دنیا معرفی شود، جهانیان خواهند فهمید که دین کاملی نیست.

عبدالله دسو با اشاره به حمایت گروه‌های تروریستی توسط و برخی کشورهای اروپایی عنوان کرد: برخی از کشورها گروه‌های تروریستی را تربیت و حمایت می‌کنند که چهره را منفور جلوه دهند تا بدینوسیله به جهانیان بگویند که این گونه است و پیروانش هم کارهایی دور از اخلاق و انسانیت انجام می‌دهند.

وی گفت: من یقین دارم که همه جهانیان خواهند فهمید که واقعی همان ناب محمدی و اهل بیت علیهم السلام است. 

این کارشناس دینی تاکید کرد: هیچ جای دنیا دیده نشده جوانی که واقعا مسلمان است، دست به کارهایی دور از اخلاق و انسانیت بزند، دنیا باید بفهمد که واقعی کدام است.

این شهروند ساحل عاجی زائر راهیان نور در ادامه افزود: انی‌که سر انسان ها را می‌برند و دست به عملیات‌های انتحاری می‌زنند، افکارشان از جاهایی نشأت می‌ رد که دور از واقعی است.

وی با تاکید بر پروژه هراسی که از سوی غربی‌ها دنبال می‌شود، گفت: کشورهای اروپایی فهمیده‌اند حقیقت است و خداوند این دین را برای نجات بشریت معرفی کرد.

‌ عبدالله دسو تصریح کرد: آنها چون واقعی را قبول ندارند و به ضرر آنهاست، دست به هراسی می‌زنند و می‌ترسند که مبادا جوانانشان به سمت دین گرایش، پیدا کنند.

این شهروند ساحل عاجی به حماسه دفاع مقدس ایران اشاره کرد و گفت: اگر دفاع مقدس نبود، انقلاب ی باقی نمی‌ماند و مردم دنیا از واقعی به دور می‌ماندند.منبع: http://rahianenoor261. /