رسانه 24
رسانه 24

ققنوسنسل جدید نارنجک‌اندازهای بومی با سامانه‌های اپتیکی آمد +ع

درخواست حذف اطلاعات

این مهمات از حسگرهایی بهره می‌برند که برای انفجار در ارتفاعی مشخص در بالای سر هدف تنظیم شده و پس از رسیدن به آن ارتفاع مشخصٰ عمل می کنند که با این کار، شعاع اثربخشی آن افزایش پیدا کرده و می‌تواند نیروهای بیشتری را مورد اصابت قرار دهد.

  استفاده  از سامانه های اپتیکی از جمله راه حلهایی است که در سالهای اخیر برای ارتقاء دقت و اثربخشی تسلیحات پیاده نظام استفاده می شود.  با استفاده از سیستم های اپتیکی، دقت هدف گیری و همچنین برد درگیری مفید سلاح افزایش پیدا کرده و در صورت استفاده از دوربین های مخصوص دید در شب و حرارتی، می توان در تاریکی هوا و یا در شرایط بد جوی نیز با دشمن درگیر شد.
سه عنصر اصلی فروپاشی رژیم صهیونیستی

درخواست حذف اطلاعات
سه عنصر اصلی نظام (مکتب، مشارکت مردمی و کیفیت ی) منفی است و ناگزیر به‌سمت نابودی پیش می‌رود. این رژیم در داخل به‌وسیله‌ی خودش در حال نابودی است و روزبه‌روز ضعیف‌تر می‌شود. زمانی تمام قطعنامه‌های ضد در شورای امنیت را وتو می‌کرد، اما اکنون دیگر جایی برای وتو نمانده است. زمانی مردم اروپا فکر می‌ د مظلوم و مردم فلسطین تروریست هستند، اما از بعد از جنگ غزه همه می‌دانند که زورگو و جنایتکار است؛ چراکه جنگ در مقابل دوربین بود و همه شاهد آن بودند. اکنون اروپایی‌ها کالاهای را تحریم کرده‌اند؛ اروپاییانی که همیشه طرفدار بوده‌اند. پس به‌سمت نابودی پیش می‌رود.

مهمان: حسین شیخ‌ال ، مشاور امورخارجه
"مالکوم ای " که بود؟ + تصاویر

درخواست حذف اطلاعات

  تاریخ و کشورهای غربی سرشار از اقداماتی است که  تبعیض‌های جدی نژادی و نژادپرستی در آن موج می‌زند. برابری حقوق سیاه پوستان و سفید پوستان در مدت‌هاست تنها در حد حرف و شعار باقی مانده و ت یا تروریسم مرتبط با کاخ سفید حقوق سیاه پوستان را لگد مال می‌کنند.   

امروز سالروز به شهادت رسیدن یکی از فعالان مدنی حقوق سیاه پوستان و مسلمانان است. انقلاب پیش از آغاز سخنرانی شان در کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین فرمودند: چون امروز سالروز شهادت "مالکوم ای " مسلمانان ست، از حضار محترم خواهش میکنم حمد و قل هوالله برای روح آن شهید بخوانند.
رئیس ستاد مشترک امارات بازداشت شد

درخواست حذف اطلاعات

؛ پایگاه اینترنتی المصدر نوشت: رئیس ستاد مشترک امارات عربی متحده به اتهام ارتباط با عوامل کودتا بازداشت شد.    "محمد بن زاید"، دستور بازداشت "محمد بن حمد آل ثانی"، رئیس ستاد مشترک امارات را صادر کرده است.  این پایگاه به نقل از رو مه الریاض آورده است محمد بن زیاد آل نهیان، ولیعهد ابوظبی و جانشین فرماندهی کل نیروهای مسلح امارات دستور بازداشت محمد بن حمد آل ثانی رئیس ستاد مشترک این کشور را به اتهام داشتن ارتباط با مجرمان تلاش برای کودتا در این کشور صادر کرده است.   این در حالی است که هفته گذشته صحبت هایی از یک کودتا در امارات عربی متحده مطرح بود که گفته می شد سلطان بن زاید بن سلطان، شیخ هزاع بن زاید و شیخ سیف بن زاید به همراه شیخ محمد بن راشد آل مکتوم طرحی برای کودتا علیه ولیعهد امارات چیده بودند.برای پیشگیری از وپف، این مواد غذایی را از وعده‌ شام حذف کنید

درخواست حذف اطلاعات

  وپف یک اتفاق آشنا است و افراد بسیاری با این مشکل مواجه هستند، ممکن است آن فرد یکی از والدین، همسر یا خود فرد باشد که استراحت شب را دچار چالش می کند. در این مواقع به دنبال راهی برای کم این وپف‌های آزار دهنده هستید.  یکی از مجرمان اصلی ایجاد وپف وجود مو ‌های اضافی است، هنگامی که راه‌های تنفسی در هنگام خواب به علت وجود گرفتگی یا آلرژی مسدود می شوند، در حقیقت راه‌های تنفسی فرد در هنگام وپف به کلی مسدود و حجم هوایی که وارد شش‌ها می‌شود بسیار محدود می‌شود.  اگر شما هم جزو افراد بزرگسالی هستید که وپف می‌کنند می‌توانید با پرهیز از خوردن برخی مواد غذایی در وعده شام این مشکل را حل کنید.   لبنیات غذاهای سرخ ی غذاهای فرآوری شده شکر همچنین خوردن وعده‌های غذایی پرکالری و حجیم و سیگار کشیدن قبل از خواب منجر به بروز وپف‌های غیر طبیعی و بلند‌تر از حد معمول می‌شود.
پیام تشکر انقلاب به رسول خادم

درخواست حذف اطلاعات
پیام تشکر انقلاب به رسول خادم  در پی قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در جام جهانی، مسئول دفتر معظم انقلاب ی، امروز طی تماسی تلفنی با رسول خادم، رئیس فدراسیون کشتی، پیام تشکرآمیز حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را به مجموعه فدراسیون کشتی ابلاغ د.  معظم انقلاب از زحمات مسئولان فدراسیون کشتی، مربیان و قهرمانان تیم ملی در راه ب عنوان قهرمانی در مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاه و ب افتخار برای مردم عزیز ایران تشکر نمودند.
وجود جوانان انقل باعث بیمه شدن انقلاب می‌شود/

درخواست حذف اطلاعات
وجود جوانان انقل باعث بیمه شدن انقلاب می‌شود/ دشمن قصد دارد با اقدامات شوم خود مساجد را به خانه سالمندان تبدیل کند   غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در کنگره ملی همفکری آینده‌سازان انقلاب ی که در ساختمان قدیم مجلس شورای ی برگزار شد اظهار داشت: با وجود چنین جوانانی که امروزه در سطح کشور وجود دارند می‌توان گفت که انقلاب ی ایران بیمه شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن مستکبر که حاکمیت دین بر جامعه را خلاف خواسته خود می‌بیند قصد دارد تا جوانان را از مساجد که کانون‌های اصلی نشر فرهنگ ی و انقل است دور کند.
نباید با از اقتصاد مقاومتی غافل شویم

درخواست حذف اطلاعات

امریکا همیشه به دنبال حیله و نیرنگ است/باید جدای از به اقتصاد مقاومتی هم توجه کنیم سرتیپ "محمدحسن نامی" رئیس کارگروه ژئوپلتیک مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی  درباره و اینکه آیا این توافق انتظارات را براورده کرده و به چه میزان توانسته در معیشت مردم تاثیر بگذارد و ایالات متحده تا چه حد به تعهدات خود در این معاهده عمل کرده  عنوان داشت: یی‌ها همیشه دشمن هستند و دشمن همواره به فکر حیله و  نیرنگ است. 

سابق ارتباطات افزود: ما باید همیشه مراقب دشمن باشیم و توطئه‌های دشمنان را خنثی کنیم. 
سابق ارتباطات با بیان اینکه یک قرارداد بین المللی است، گفت: باید جدای از به توان درونی نیز توجه کنیم. 
سرتیپ نامی تاکید کرد: نیروی انسانی یک مزیتی است که می‌توان از ان برای افزایش قدرت درونی جامعه استفاده کرد. 
وی در پایان با اشاره به رهنمودهای ی درباره اقتصاد مقاومتی خاطر نشان کرد : باید به شکل ویژه به اقتصاد مقاومتی توجه کنیم.
قادریم دشمنان را 2 هزار کیلومتر آن‌سوی مرزها هدف بگیریم

درخواست حذف اطلاعات

سخنگوی پاسداران گفت:‌ در صنعت موشکی به پیشرفت‌های بالایی رسیدیم و قادریم دشمنان خود را 2 هزار کیلومتر آن سوی مرزها هدف قرار دهیم. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]*هلاکت سرکردگان جبهه‌النصره در شهر "حارم"/ مسئول سعودی‌الاصل "تحریرالشام" کشته شد

درخواست حذف اطلاعات
 با موشک‌های هدایت شونده، مسلسل‌های سنگین عناصر تروریستی را در محله "ال ه" شهر درعا هدف قرار داد که در این حمله شماری از تروریست‌ها کشته و زخمی شدند. د ی آتش سنگین در محله "ال ه" شهر درعا، "ابوشیما الجزراوی" تروریست سعودی‌الاصل که پیش از این مسئول تروریست‌های "هیئه تحریرالشام" جبهه‌النصره نیز بود؛ به‌هلاکت رسید. 
درمان سریع نفخ معده با نوشیدنی خانگی

درخواست حذف اطلاعات

یک فنجان از این نوشیدنى گیاهى در عرض یک دقیقه نفخ و تورم شکم را از بین می‌برد.

به گزارش خبرنگار کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ بسیاری از افراد از تورم شکم یا نفخ رنج می‌برند. این عارضه در بسیاری در نتیجه پرخوری به وجود مى آید و یک مشکل جدی در سیستم گوارش محسوب مى شود.استفاده از دستورالعمل هاى طبیعى و گیاهی یکى از کم خطرترین را ارهاى موجود براى درمان این بیمارى است، در اینجا ما به شما یک نوشیدنى طبیعى توصیه مى کنیم که در ٦٠ ثانیه تورم و نفخ شکم را از بین مى برد. توجه داشته باشید اگر مشکل کلیوی دارید با پزشک طب سنتى م کرده و در صورت اجازه وى این نوشیدنى را مصرف کنید.مواد تشکیل دهنده: ¼ قاشق چای خوری زنجبیل یک بند انگشت یا دو تا سه سانتى متر چوب دارچین ½ قاشق غذا خوری فلفل سیاه و سفید ۳ فنجان آب ۳ قاشق چایخوری از ریشه قاصدک یا ۴ تا ۷ قاشق چایخورى برگ قاصدکعسل (اختیاری)دستورالعمل:۳ فنجان آب را جوشانده و بعد از جوشیدن آن را از حرارت خارج کنید. سپس صبر کنید کمى دماى آن از نقطه جوش پایین آمده و همه مواد به جز عسل را به آن اضافه کنید.پس از چند دقیقه که عصاره مواد تشکیل دهنده وارد آب شد با استفاده از یک صافى و فشار دادن مواد چاى معجزه آسا براى سلامتى دستگاه گوارش را در یک ظرف ریخته و در یک شیشه در بسته آن را نگهدارى کنید.به هنگام نوشیدن این چاى مفید براى سلامتى براى طعم بهتر مى توانید از عسل استفاده کنید.با مصرف یک فنجان از این نوشیدنى به سرعت نفخ شکمتان از بین رفته و کوچک شدن شکمتان را حس مى کنید. باید این چای شگفت انگیز را ۲ بار در روز بنوشید تا زمانی که تورم و نفخ شکمتان از بین برود.
جزئیات پیام محرمانه کویت به

درخواست حذف اطلاعات

 و کویت

جزئیاتی از نامه محرمانه پادشاه کویت به رئیس‌جمهور کشورمان منتشر شد.

با اشاره به ابراز سندی کشورهای شورای همکاری خلیج فارس در خصوص گسترش روابط با ایران و سفر رئیس جمهور کشورمان به دو کشور عمان و کویت گفت: ت کویت پیامی را ارسال کرده بود از طرف این شش کشور مبنی بر اینکه اراده آنها روابط بهتر با ایران، حل و فصل سوءتفاهم‌ها، ارتقای روابط از طریق گفتگو و مذاکره بین طرف‌هاست.

وی گفت: ما از اصل این پیام استقبال کردیم و در این سفر با دو عضو شورای همکاری خلیج فارس دیدار می‌کنیم و در این زمینه هم بحث خواهیم کرد
ی فکر به کشورمان را داشته باشد، آن چنان جو می‌گیرد که پشیمان می‌شود

درخواست حذف اطلاعات
نشست خبری سیاری فرمانده نیروی دریایی

فرمانده نیروی دریایی راهبردی گفت: اگر ی فکر تعرض و به کشورمان را داشته باشد، آن چنان جو می‌گیرد که پشیمان می‌شود.
امسال ۲۲ بهمن برای کشور آبرو شد

درخواست حذف اطلاعات

 هزاران نفر از اقشار مختلف مردم استان آذربایجان شرقی با انقلاب دیدار ددر آستانه‌ی سالگرد قیام مردم تبریز در ۲۹ بهمن ۱۳۵۶، هزاران نفر از اقشار مختلف مردم استان آذربایجان شرقی، صبح امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای انقلاب ی دیدار د. انقلاب در دیدار مردم آذربایجان شرقی فرمودند: امسال ۲۲ بهمن برای کشور آبرو شد؛ بنده زبانم قاصر است از اینکه از ملت تشکر کنم؛ خدا را باید شکر کرد. این نسل سوم و چهارم انقلاب است که می‌آید مقابل دشمن می‌ایستد و حرف قاطع خود را می‌زند.مسئولین، این حضور مردمی را به حساب گلایه نداشتن آن‌ها از فعالیت‌های ما مسئولین به حساب نیاورند؛ مردم گله‌مندند؛ مردم با تبعیض و کم‌کاری و بی‌اعتنایی به مشکلات، میانه‌ای ندارند.
ایشان تاکید د: ملت با انیکه در روز عاشورا جوان را کتک زدند آشتی نمی‌کنند، یک عده‌ای تعبیر «آشتی ملی» را می‌گویند؛ اینها به نظر من معنی ندارد؛ مردم با هم متحدند؛ چرا می‌گویید آشتی؟ مگر مردم باهم قهرند؟
بله، مردم با آن انی که روز عاشورا آمدند وسط خیابان و با قساوت و بی‌حیایی، جوان را در خیابان د و کتک زدند، قهرند و آشتی هم نمی‌کنند.
با رفتن ناگهانی فلین، نتانیاهو شریکش برای مقابله با ایران را از دست داد

درخواست حذف اطلاعات
یک مدیر بروکینگز: با رفتن ناگهانی فلین، نتانیاهو شریکش برای مقابله با ایران را از دست داد

  به نقل از شبکه تلویزیونی ، مارتین ایندک، مدیر سیاست خارجی موسسه بروکینگز، گفت با حذف فلین از ک نه ترامپ، نتانیاهو شریکی را در تلاش‌ها برای مقابله با ایران از دست داده است.  

وی درباره کناره‌گیری فلین گفت: به نظر من موضوع در پنهانکاری وی است که در واشنگتن معمولا مشکل‌ساز می‌شود. وی در واقع رئیس جمهور را فریب داده است که به واقع فریب مردم به شمار می‌آید و این چیزی است که نمی تواند پایدار باشد. مسئله هم اینجاست که وی در حال انجام این کار به وسیله همکارانش در دستگاه‌های اطلاعاتی به دام می افتد؛ انی که اصولا از روز اول انتخاب، به خاطر رویکردی که به خاطر روسیه داشت در جنگ با رئیس جمهور ترامپ بودند. 
موشک جدید دوش پرتاب ایران با «فیوز لیزری» آمد +ع

درخواست حذف اطلاعات

این موشک به غیر از سامانه جستجوی فروسرخ خود، یک فیوز و سامانه تشخیص لیزری نیز دارد که به آن کمک می کند تا هدف را بهتر را تشخیص داده و با آن مقابله کند. این قابلیت از آنجایی مهم است که امروزه اقدامات متقابل علیه موشک های دوش پرتاب حرارتی در بالگردها و هواپیمای رزمی، شدیدا توسعه پیدا کرده و توسعه این فیوز جدید می تواند شانس مورد اصابت قرار دادن هدف را افزایش دهد.  

خبر بد «میثاق» برای کروزها و جنگنده‌های دشمن/ موشک جدید دوش پرتاب ایران با «فیوز لیزری» آمد +ع
سکوت در قبال جنایات آل‌سعود شراکت در نسل‌کشی است

درخواست حذف اطلاعات
کشورهای غربی باید برای جلوگیری از تسری تروریسم با ایران همکاری کنند  دریابان علی شمخانی ی و دبیر شورای عالی امنیت ملی و ژان اسلبورن امور خارجه لوکزامبورگ عصر امروز (25 بهمن ماه) در خصوص موضوعات دوجانبه، تحولات منطقه و بین‌المللی و همچنین گسترش همکاری‌ها بلند مدت و پایدار دیدار و گفتگو د.و با بیان ضرورت ورود اتحادیه اروپا به بحران یمن و جلوگیری از کشتار بی رحمانه مردم این کشور از سوی عربستان سعودی خاطر نشان کرد: سکوت در قبال جنایات تاسف آور آل سلمان برعلیه ن و کودکان بی دفاع یمنی شراکت در نسل کشی و انهدام منابع و زیر ساختهای این کشور فقیر است.
"اتحاد داخلی" سبب ماندگاری ایران است

درخواست حذف اطلاعات

"اتحاد داخلی" سبب ماندگاری ایران است/وضعیت اقتصاد رو به رشد است؛ باید اقتصاد نفتی را کنار بگذاریم

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور گفت: آن چیزی که سبب ماندگاری ایران شد "‌اتحاد داخلی" بود که سبب شد روی پای خود بایستیم.

 سورنا ستاری عصر امروز در سومین کنگره بزرگداشت ی دانشجوی استان اصفهان اظهار داشت: فردی که قادر به تحلیل‌ نیست، نمی‌تواند نوآوری داشته باشد، باید موضوعی را فهمید و درک کرد و آن را در صحنه عمل پیاده‌سازی کرد که این دقیقا اتفاقی است که در عملیات والفجر 8 رخ داد.
کشف نگران‌کننده دانشمندان؛ تنها 30 سال به پایان جهان باقی مانده است!

درخواست حذف اطلاعات
 

به نقل از اسپوتنیک، دانشمندان یی به نتایجی نگران کننده دست یافتند که نشان می‌دهد تنها 300 سال دیگر جهان به پایان می‌رسد. آنها این مسئله را با توجه کاهش فعالیت خورشیدی بیان کرده‌اند.   طبق گزارش اسپوتنیک، دانشمندان اختر فیزیک در چارچوب پژوهش های خود به این نتیجه رسیدند که فعالیت خورشیدی در سالهای اخیر به شکل چشمگیری کاهش داشته است. آنها در همین چارچوب اعلام کرده اند تاریخ پایان جهان ابتدای سال 2047 میلادی خواهد بود.   شایان ذکر است در صورتی که فعالیت خورشیدی تا سطح خطرناکی کاهش یابد، سبب کاهش هلیوسفر شده و این مسأله می‌تواند آغازی بر روند پایان جهان باشد.
دشمن سرسخت مسئول حماس در غزه شد

درخواست حذف اطلاعات
السنوار

آزاده فلسطینی که محافل صهیونیستی وی را قوی‌ترین مرد حماس می‌دانند، به سمت مسئول حماس در غزه منصوب شد.

  به نقل از المیادین، حماس، یحیی السنوار آزاده فلسطینی را به  سمت مسئول خود در غزه منصوب کرد.