رسانه 24
رسانه 24

آشنایی با کامپیوترچگونه می شود فونت آی ها را بزرگتر کرد؟

درخواست حذف اطلاعات

برای این کار بر روی desktop کلیک راست کنید و propertis را انتخاب نمایید وارد بخش appearance شوید.در قسمت item کلیک کنید و از منویی که ظاهر می شود icon را انتخاب نمایید. در پایین آن در زیر فونت می توانید نوع و اندازه آی ها را تغییر دهید. همچنین اندازه خود آی ها را هم می توانید تغییر دهید این کار را می توانید از طریق تغییر size که در مقابل icon قرار دارد انجام دهید همچنین در این قسمت می توانید دیگر تنظیمات ظاهری ویندوز نظیر رنگ پنجره های نشان داده شده بر روی هر قسمت ( مثلا" active window ) که کلیک کنید در پایین در قسمت item همان بخش انتخاب می شود و می توانید اندازه ،رنگ،فونت و موارد مشابه را تغییر دهید.منبع: http://maryamkohansal2015. /به دست آوردن ip address خود و سایرین.

درخواست حذف اطلاعات

بعد از اتصال به اینترنت از منوی start گزینه run را کلیک کرده و در آن زمان cmd را وارد کنید.حال برای بدست آوردن ip خود دستور ipconfig را وارد کنید . برای به دست آوردن ip یک سایت مثل google کافی است که دستور ping www.google .com را وارد کنید . برای به دست آوردن ip شخصی که با شما چت می کند و یا هر سایتی که در آن زمان به آن متصل هستید کافی است در زمان بر قراری ارتباط با شخص یا سایت مورد نظر دستور netstat-n را وارد کنید. در این صورت ip همراه با port طرف مقابل شما به شما اعلام می شود. بخش state نیز بیانگر آن است که آیا ارتباط همچنان بر قرار است یا خیر . برای بدست آوردن ip شخصی که به شما ایمیل ارسال کرده است می توانید در یاهو و برخی سایت های دیگر به قسمت header در بالای سمت راست بروید.منبع: http://maryamkohansal2015. /چگونه می توان در یک کامپیوتر هم سیستم عامل dos داشت و هم ویندوز؟

درخواست حذف اطلاعات

دستورات معمولی dos را بر روی تمام کامپیوتر هایی که ویندوز دارند می توان اجرا کرد برای این کار در منوی start بر روی run کلیک کنید و دستورcmd ( در ویندوز های 2000 و xp ) و یا دستور command ( در ویندوز های 98 و  me ) را تایپ و اجرا کنید به این ترتیب یک پنجره dos باز می شود که شما می توانید در آن دستورات dos را اجرا کنید.اگر برنامه ای هم دارید که برای اجرا حتما" باید از ویندوز خارج شوید و آن را در dos اجرا کنید باید حتما" dos را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید و یا حد اقل درایو c خود را با یک دیسکت بوت dos و با استفاده از دستور sys در dos به صورت bootable در آورید. بعد از انجام این کار ویندوز مورد نظر خود را نصب کنید. سپس در هنگام بوت شدن کامپیوتر می توانید انتخاب کنید که وارد dos شوید یا ویندوز.منبع: http://maryamkohansal2015. /باز گشت به عقب در xp

درخواست حذف اطلاعات

در ویندوز xp می توان به عقب باز گشت مثلا" هنگامی که پس از نصب یک برنامه ویندوز به درستی کار نمی کند می توان تنظیمات را به زمان قبل از نصب برنامه باز گرداند. برای این کار در منوی start به ترتیب system tools,accessories,all programs وسپس system restore را اجرا کنید. قبل از نصب برنامه ای که احتمال می دهید باعث ویندوز می شود بهتر است create a restore point را انتخاب کنید تا بتوانید به راحتی بر گردید. اگر می خواهید به عقب باز گردید. restore my computer to an earlier time  را انتخاب کنید . یک تاریخ را انتخاب کنید . دقت کنید که همه تاریخ ها قابل انتخاب نیستند با زدن چند کلید next می توانید کار را ادامه دهید. ساختن restore point هر چند که فضای زیادی از هارد را می رد ولی باعث می شود تا در هنگام بازگشت انتخاب های بیشتری داشته باشید.منبع: http://maryamkohansal2015. /تغییر محل my documents

درخواست حذف اطلاعات

دایرکتوری my documents محلی است برای نگهداری بسیاری از فایل هایی که ایجاد می کنید و بسیاری از برنامه ها هم این دایرکتوری را مسیر پیش فرض ذخیره فایل ها قرار داده اند. چون محل پیش فرض my documents در درایوی است که ویندوز نصب است با اب شدن ویندوز و فرمت و نصب مجدد آن فایل های درون آن را از دست می دهید. بنابر این بهتر است فایل های آن را در درایوی غیر از درایو ویندوز نگه دارید. برای این کار بر روی my documents کلیک راست کلیک راست کنید و در قسمت target با فشردن کلید move و انتخاب یک مسیر جدید (بر روی یک درایو دیگر ) محتویات آن را به درایو دیگر انتقال دهید . دقت کنید که فایل هایی که از این به بعد اضافه می کنید در مسیر جدید ذخیره می شوند.منبع: http://maryamkohansal2015. /به روز شدن خود کار ویندوز .

درخواست حذف اطلاعات

ساده ترین راه این است که در منوی start گزینه windows update را انتخاب نمایید. ولی اگر میخواهید این کار بطور خود کار اما با اجازه شما انجام شود به مسیر زیر بروید . در controlpanelقسمت automaticupdates را باز کنید اگر علامت کنار keepmycomputeruptodate را در بالای آن پنجره بر دارید ویندوز شما خود به خود بروز نمی شود . اما اگر این علامت را بزنید می توانید انتخاب کنید که قبل از شروع به از شما اجازه ب رد (گزینه اول) و یا این که پس از و در موقع نصب به شما اطلاع دهد (گزینه دوم) ح سوم این است که در زمان های خاصی به طور خودکار این کار انجام شود.منبع: http://maryamkohansal2015. /تفاوت بین مرورگرها

درخواست حذف اطلاعات

 

mozilla firefox11

  • مرورگر موزیلا تقریبا نزدیک به ده سال از عمرش می گذرد. نسخه چهارم این مرورگر در مارس ۲۰۱۱ دوباره طراحی شد و تغییرات چشم ری در آن صورت گرفت. نوار ابزار بزرگ آن با نواری نازک شامل ستونی از تب ها در بالاترین مکان پنجره مرورگر و نوار بوک مارک ها به صورت پیش فرض مخفی شده اند.رابطه کاربری بسیار خوب و ساده طراحی شده و فضای نمایش صفحات وب در اولویت است و  تنظیمات پیش فرض را به راحتی می توانید تغییر دهید.فایرفا بزرگترین و وسیع ترین مجموعه از افزونه ها را داراست، افزونه هایی کاربردی که با استفاده از آنها می توانید مرورگرتان را به سلیقه مجهز کنید. هر اندازه تعداد افزونه های فایرفا شما بیشتر باشد، زمان بیشتری برای اجرا و راه اندازی مرورگر از شما گرفته می شود، البته با سخت افزارهای امروزی این مشکل زیاد به چشم نمی آید.فایرفا تست های .. 5 را با موفقیت و سرعت بالا گذراند.فایرفا در واقع یک مرورگر همه کاره و کامل است. کیفیت و کارایی افزونه ها از بقیه مرورگرها بالاتر است.یکی دیگر از مزایای فایرفا ایجاد گروه است، می توانید چند صفحه وب را که مربوط به محل کارتان است تبدیل به یک گروه کنید و از چند صفحه دیگر که مربوط به کارهای شخصی تان می شود گروه بعدی را بسازید. حتی می توانید این گروه ها را با کامپیوتر محل کارتان و کامپیوتر و لپ تاپ شخصی تان هماهنگ کنید.فایرفا برای سیستم عامل اندروید هم اپ رسمی دارد و نسخه های جدید امکان هماهنگ را به شما می دهد.فایرفا امکان گردش خصوصی در اینترنت را به شما می دهد، به عنوان مثال اگر از سیستم های کافی نت یا از کامپیوتر عمومی استفاده می کنید، فایرفا هیچ اطلاعاتی از شما مانند اطلاعات وارد شده در فرم های یک صفحه، رمزهای عبور، ای میل و تاریخچه وب گردی شما را ذخیره نمی کند.فایرفا هم از امنیت خوبی برای وب گردی برخوردار است . تشخیص دهنده صفحات و برنامه های م ب در صفحه ای قرمز رنگ به شما هشدار می دهد که از صفحه م ب دیدن نکنید.نسخه های قدیمی فایرفا با حافظه کامپیوتر مشکل جدی داشت، خوشبختانه در آ ین نسخه این مشکل به صورت قابل توجه و محسوسی رفع شده است.

 منبع: http://maryamkohansal2015. /60644 بدون عنوان...

درخواست حذف اطلاعات

مرورگر وب:

(به انگلیسی: web browser) به نوعی نرم‌افزار کاربردی گفته می‌شود. که برای دریافت، نمایش و مرور اطلاعات از وب جهان‌گسترمورد استفاده قرار می‌گیرد.یک منبع اطلاعات با یک شناسانه یکنواخت منبع(به انگلیسی: uri) شناخته می‌شود، این منبع می‌تواند یک صفحه وب، تصویر، ویدئو و یا هر نوع اطلاعاتی دیگری باشد.هر چند مرورگرها برای دسترسی به وب جهان‌گستر طراحی شده‌اند، اما از آن‌ها می‌توان برای دسترسی به اطلاعات سرورهای وب در شبکه‌های خصوصی و یا پرونده‌ها در فایل سیستم‌ها هم استفاده کرد.جهان وب،وب جهان‌گستر، یا به طور ساده وب (به انگلیسی: world wide web) یک سامانهٔ اطلاعاتی از پرونده‌های ابرمتنی متصل‌به‌هم است که از طریق شبکهٔ جهانی اینترنت قابل دسترسی هستند. به‌کمک یک مرورگر وب می‌توان صفحات وب (که شامل متن، تصویر، ویدیو و سایر محتویات چندرسانه‌ای هستند) را مشاهده و به‌کمک اب .. یوندها در میان آن‌ها حرکت‌کرد.

 منبع: http://maryamkohansal2015. .. /60643 بدون عنوان...

درخواست حذف اطلاعات

google chrome:

کروم برنده تست های ما به دلیل سادگی در استفاده، تعداد زیاد افزونه جالب و عملکرد و کارایی بالا است. این مورد ممکن است برای همه عالی نباشد اما کروم با همین مزایا مرورگر مناسبی برای برآورده .. نیازهای کاربران اینترنتی است.شاید شکل و قیافه کروم چشمگیر نباشد اما نوار ابزار هوشمندانه آن فضای بیشتری برای مشاهده صفحات وب به شما ارائه می کند.مرورگر گوگل در تست های جاوا اسکریپت می درخشد و فاصله زیادی با رقبای خود دارد.تعداد زیادی از سایت های محبوب و معروف که مورد استفاده روزانه شما هستند از جاوا اسکریپت استفاده می کنند و جاوااسکریپت های سنگین در کروم بهتر ظاهر شده است.مرورگر کروم در تست سرعت نیز سربلند بیرون آمد، هنگامی که در حال تایپ اسم سایتی در نوار آدس هستید، کروم قبل از اینتر .. شما آن را کامل می کند و یا پیشنهادات مناسب را به شما نمایش می دهد.کروم برای هر صفحه یک پردازشگر مجزا اجرا می کند، این عمل باعث می شود اگر صفحه به مشکل برخورد و یا .. اب شد، فقط همان صفحه بسته شود و بقیه صفحات همچنان بدون مشکل به کار خود ادامه دهند.اگر در حال مشاهده سایتی با زبان های دیگر باشید کروم به شما سرویس مترجم را پیشنهاد می کند. درست است که مترجم گوگل دقیق و کامل کار ترجمه را انجام نمی دهد ولی حداقل می توانید متوجه شوید که درباره چه موضوعی بحث شده و ایده ای کلی از سایت داشته باشید.کروم همچنین یکی از امن ترین مرورگرها است. محیط برنامه طوری طراحی شده است که پلاگین ها فقط به اطلاعات داخل مرورگر دسترسی دارند و نمی توانند اطلاعاتی از درون سیستم شما بخوانند و همین موضوع امکان سوء استفاده، .. ی اطلاعات و نصب برنامه های م .. ب را از بین می برد.شما می توانید کروم را با وب اپلیکیشن ها، پوسته ها و افزونه هایی که دوست دارید به ح .. دلخواه و مخصوص خودتان دربیاورید. در فروشگاه گوگل می توانید هزاران برنامه کاربردی، یا حتی بازی هایی مانند پرندگان خشمگین را نصب کرده و لذت ببرید.برخلاف فایرفا .. بعد از نصب افزونه ها نیاز به بستن مرورگر و دوباره اجرا .. آن در هر با نیست .کروم خوراک خوان ندارد، یعنی شما نمی توانید در ح .. پیش فرض به اشتراک خوراک های سایت ها در بیایید که البته موضوع خیلی مهمی نیست زیرا چندین سرویس وب مناسب این کار وجود دارد.منبع: http://maryamkohansal2015. .. /انقضای رمز عبور:

درخواست حذف اطلاعات

اگر مدت زیادی است رمز عبور خود را در ویندوز عوض نکرده باشید با پیغام زیر مواجه می شوید:your p .. word will be expired و از شما می پرسد مایل به تغییر رمز عبور خود هستید یا نه. اگر نمی خواهید رمز عبور خود را عوض کنید و همچنین تمایلی به دیدن چنین پیغامی ندارید بر روی my computer کلیک راست کنید و manage را انتخاب نمایید. به بخش local users and groups بروید و بر روی کابر مورد نظر کلیک راست کنیدو properties را انتخاب نمایید. در قسمت p .. word never,general را علامت بزنید تا مجبور به تعویض رمز عبور خود نشوید. سپس کلید ok را فشار دهید.منبع: http://maryamkohansal2015. .. /ایجاد toolbar جدید در desktop .

درخواست حذف اطلاعات

در desktop علاوه بر taskbar موجود در پایین صفحه می توانید toolbar های جدیدی ایجاد کنید. برای این کار بر روی taskbar پایین صفحه کلیک راست کنید و بر روی toolbars بروید و بر روی new toolbar کلیک کنید. حال می توانید محتویات toolbar خود را انتخاب نمایید. برای مثال بر روی my computer کلیک کنید . ok را فشار دهید. در پایین صفحه در گوشه سمت راست my computer,taskbar ظاهر می شود بر روی فلش کنار آن کلیک کنید محتویات آن را مشاهده می کنید برای جا به جا .. آن هم، آن را با موس بگیرید و به وسط صفحه و یا سمت راست و یا بالای صفحه ببرید تا به صورت یک نوار در کنار صفحه در آید.منبع: http://maryamkohansal2015. .. /به روز شدن خود کار ویندوز .

درخواست حذف اطلاعات

ساده ترین راه این است که در منوی start گزینه windows update را انتخاب نمایید. ولی اگر میخواهید این کار بطور خود کار اما با اجازه شما انجام شود به مسیر زیر بروید . در controlpanelقسمت automaticupdates را باز کنید اگر علامت کنار keepmycomputeruptodate را در بالای آن پنجره بر دارید ویندوز شما خود به خود بروز نمی شود . اما اگر این علامت را بزنید می توانید انتخاب کنید که قبل از شروع .. به .. از شما اجازه بگیرد (گزینه اول) و یا این که پس از .. و در موقع نصب به شما اطلاع دهد (گزینه دوم) ح .. سوم این است که در زمان های خاصی به طور خودکار این کار انجام شود.منبع: http://maryamkohansal2015. .. /چگونه می شود فونت آی .. ها را بزرگتر کرد؟

درخواست حذف اطلاعات

برای این کار بر روی desktop کلیک راست کنید و propertis را انتخاب نمایید وارد بخش appearance شوید.در قسمت item کلیک کنید و از منویی که ظاهر می شود icon را انتخاب نمایید. در پایین آن در زیر فونت می توانید نوع و اندازه آی .. ها را تغییر دهید. همچنین اندازه خود آی .. ها را هم می توانید تغییر دهید این کار را می توانید از طریق تغییر size که در مقابل icon قرار دارد انجام دهید همچنین در این قسمت می توانید دیگر تنظیمات ظاهری ویندوز نظیر رنگ پنجره های نشان داده شده بر روی هر قسمت ( مثلا" active window ) که کلیک کنید در پایین در قسمت item همان بخش انتخاب می شود و می توانید اندازه ،رنگ،فونت و موارد مشابه را تغییر دهید.منبع: http://maryamkohansal2015. .. /به دست آوردن ip address خود و سایرین.

درخواست حذف اطلاعات

بعد از اتصال به اینترنت از منوی start گزینه run را کلیک کرده و در آن زمان cmd را وارد کنید.حال برای بدست آوردن ip خود دستور ipconfig را وارد کنید . برای به دست آوردن ip یک سایت مثل google کافی است که دستور ping www.google .com را وارد کنید . برای به دست آوردن ip شخصی که با شما چت می کند و یا هر سایتی که در آن زمان به آن متصل هستید کافی است در زمان بر قراری ارتباط با شخص یا سایت مورد نظر دستور netstat-n را وارد کنید. در این صورت ip همراه با port طرف مقابل شما به شما اعلام می شود. بخش state نیز بیانگر آن است که آیا ارتباط همچنان بر قرار است یا خیر . برای بدست آوردن ip شخصی که به شما ایمیل ارسال کرده است می توانید در یاهو و برخی سایت های دیگر به قسمت header در بالای سمت راست بروید.منبع: http://maryamkohansal2015. .. /چگونه می توان در یک کامپیوتر هم سیستم عامل dos داشت و هم ویندوز؟

درخواست حذف اطلاعات

دستورات معمولی dos را بر روی تمام کامپیوتر هایی که ویندوز دارند می توان اجرا کرد برای این کار در منوی start بر روی run کلیک کنید و دستورcmd ( در ویندوز های 2000 و xp ) و یا دستور command ( در ویندوز های 98 و  me ) را تایپ و اجرا کنید به این ترتیب یک پنجره dos باز می شود که شما می توانید در آن دستورات dos را اجرا کنید.اگر برنامه ای هم دارید که برای اجرا حتما" باید از ویندوز خارج شوید و آن را در dos اجرا کنید باید حتما" dos را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید و یا حد اقل درایو c خود را با یک دیسکت بوت dos و با استفاده از دستور sys در dos به صورت bootable در آورید. بعد از انجام این کار ویندوز مورد نظر خود را نصب کنید. سپس در هنگام بوت شدن کامپیوتر می توانید انتخاب کنید که وارد dos شوید یا ویندوز.منبع: http://maryamkohansal2015. .. /باز گشت به عقب در xp

درخواست حذف اطلاعات

در ویندوز xp می توان به عقب باز گشت مثلا" هنگامی که پس از نصب یک برنامه ویندوز به درستی کار نمی کند می توان تنظیمات را به زمان قبل از نصب برنامه باز گرداند. برای این کار در منوی start به ترتیب system tools,accessories,all programs وسپس system restore را اجرا کنید. قبل از نصب برنامه ای که احتمال می دهید باعث .. .. ویندوز می شود بهتر است create a restore point را انتخاب کنید تا بتوانید به راحتی بر گردید. اگر می خواهید به عقب باز گردید. restore my computer to an earlier time  را انتخاب کنید . یک تاریخ را انتخاب کنید . دقت کنید که همه تاریخ ها قابل انتخاب نیستند با زدن چند کلید next می توانید کار را ادامه دهید. ساختن restore point هر چند که فضای زیادی از هارد را می گیرد ولی باعث می شود تا در هنگام بازگشت انتخاب های بیشتری داشته باشید.منبع: http://maryamkohansal2015. .. /تغییر محل my documents

درخواست حذف اطلاعات

دایرکتوری my documents محلی است برای نگهداری بسیاری از فایل هایی که ایجاد می کنید و بسیاری از برنامه ها هم این دایرکتوری را مسیر پیش فرض ذخیره فایل ها قرار داده اند. چون محل پیش فرض my documents در درایوی است که ویندوز نصب است با .. اب شدن ویندوز و فرمت .. و نصب مجدد آن فایل های درون آن را از دست می دهید. بنابر این بهتر است فایل های آن را در درایوی غیر از درایو ویندوز نگه دارید. برای این کار بر روی my documents کلیک راست کلیک راست کنید و در قسمت target با فشردن کلید move و انتخاب یک مسیر جدید (بر روی یک درایو دیگر ) محتویات آن را به درایو دیگر انتقال دهید . دقت کنید که فایل هایی که از این به بعد اضافه می کنید در مسیر جدید ذخیره می شوند.منبع: http://maryamkohansal2015. .. /تفاوت بین مرورگرها

درخواست حذف اطلاعات

 

mozilla firefox11

  • مرورگر موزیلا تقریبا نزدیک به ده سال از عمرش می گذرد. نسخه چهارم این مرورگر در مارس ۲۰۱۱ دوباره طراحی شد و تغییرات چشمگیری در آن صورت گرفت. نوار ابزار بزرگ آن با نواری نازک شامل ستونی از تب ها در بالاترین مکان پنجره مرورگر و نوار بوک مارک ها به صورت پیش فرض مخفی شده اند.رابطه کاربری بسیار خوب و ساده طراحی شده و فضای نمایش صفحات وب در اولویت است و  تنظیمات پیش فرض را به راحتی می توانید تغییر دهید.فایرفا .. بزرگترین و وسیع ترین مجموعه از افزونه ها را داراست، افزونه هایی کاربردی که با استفاده از آنها می توانید مرورگرتان را به سلیقه مجهز کنید. هر اندازه تعداد افزونه های فایرفا .. شما بیشتر باشد، زمان بیشتری برای اجرا و راه اندازی مرورگر از شما گرفته می شود، البته با سخت افزارهای امروزی این مشکل زیاد به چشم نمی آید.فایرفا .. تست های .. 5 را با موفقیت و سرعت بالا گذراند.فایرفا .. در واقع یک مرورگر همه کاره و کامل است. کیفیت و کارایی افزونه ها از بقیه مرورگرها بالاتر است.یکی دیگر از مزایای فایرفا .. ایجاد گروه است، می توانید چند صفحه وب را که مربوط به محل کارتان است تبدیل به یک گروه کنید و از چند صفحه دیگر که مربوط به کارهای شخصی تان می شود گروه بعدی را بسازید. حتی می توانید این گروه ها را با کامپیوتر محل کارتان و کامپیوتر و لپ تاپ شخصی تان هماهنگ کنید.فایرفا .. برای سیستم عامل اندروید هم اپ رسمی دارد و نسخه های جدید امکان هماهنگ .. را به شما می دهد.فایرفا .. امکان گردش خصوصی در اینترنت را به شما می دهد، به عنوان مثال اگر از سیستم های کافی نت یا از کامپیوتر عمومی استفاده می کنید، فایرفا .. هیچ اطلاعاتی از شما مانند اطلاعات وارد شده در فرم های یک صفحه، رمزهای عبور، ای میل و تاریخچه وب گردی شما را ذخیره نمی کند.فایرفا .. هم از امنیت خوبی برای وب گردی برخوردار است . تشخیص دهنده صفحات و برنامه های م .. ب در صفحه ای قرمز رنگ به شما هشدار می دهد که از صفحه م .. ب دیدن نکنید.نسخه های قدیمی فایرفا .. با حافظه کامپیوتر مشکل جدی داشت، خوشبختانه در آ .. ین نسخه این مشکل به صورت قابل توجه و محسوسی رفع شده است.

 منبع: http://maryamkohansal2015. .. /42259 بدون عنوان...

درخواست حذف اطلاعات

internet explorer9

اینترنت ا .. پلورر نسبت به بقیه مرورگر ها عقب ماندگی های زیادی دارد. اما نسخه ۹ این مرورگر تغییرات قابل توجهی داشته و می تواند با بقیه رقابت کند.یکی از تغییرات مربوط به حریم شخصی کاربران و امنیت است که شامل توانایی مسدود .. سایت ها براساس رفتار وب گردی و یا درخواست شماست. یعنی اینترنت ا .. پلورر با تکیه بر فهرست سیاه مایکروسافت به شما پیشنهاد مسدود .. سایت های م .. ب را می دهد.مایکروسافت برنامه ای برای اسکن فایل های .. شده در مرورگر خود قرار داده تا در صورت م .. ب بودن به شما هشدار دهد. علاوه بر این اینترنت ا .. پلورر سایت ها را اسکن و از برنامه های م .. ب و کدهای ناسالم جلوگیری می کند.ظاهر کلی اینترنت ا .. پلورر۹ نسبت به نشخه قدیمی تر به مراتب بهتر شده ولی هنوز به سادگی در استفاده و مدیریت تب ها نرسیده است. پوسته مرورگر را نمی شود عوض کرد و در کل محیط کاربر پسندی ندارد.

 منبع: http://maryamkohansal2015. .. /