رسانه 24
رسانه 24

رایان ه5 نکته مهم در خصوص کوادکوپتر

درخواست حذف اطلاعات

کوادکوپترx8hgبعد از ید کوادکوپتر 5 مرحله زیر را انجام دهید:

درست شارژ کوادکوپتر یا کوادروتور

همانطور که میدانید باتری کوادکوپترها از توع لیتیومی هستن

توجه داشته باشید وقتی یک دستگاه کوادکوپتر  یداری می نمایید، باتری آن را به مدت 1 و نیم الی 2 ساعت به عنوان شارژ اولیه به شارژر متصل کنید و اجازه دهید باتری با نهایت آسود شارژ گردد.

باتریهای لیتیومی از توان بالایی برخوردار هستند و قابلیت تخلیه انرژی یا دشارژ بسیار بالایی دارند، معمولا باتریهای لیتیومی قبل از اینکه مورد استفاده قرار ب رند، توسط کمپانی سازنده در مود استورج (ولتاژ هر سل 3.8 ولت) قرار داده می شوند زیرا در این ح مدت زمان بسیاری را دوام آورده و عمر مفید آنها بالاتر می رود.

باتریهای لیپو به شارژ اولیه بالا نیاز دارند

باتریهای لیپو با توجه به ساختار داخلیشان و برای اینکه بتوانند حداکثر بازدهی را داشته باشند نیاز به انرژی گرفتن کامل و دقیق دارند، معمولا برای افزایش عمر باتریها باید آنها را توسط شارژر حرفه ای و با آمپری معادل آمپر خودشان شارژ کرد و بعد از استفاده باید آنها را در مود استورج  3.8) ولت که در شارژرهای حرفه ای این آپشن وجود دارد) قرار داد و در جای خشک و خنک نگهداری نمود بدین ترتیب عمر مفید باتری افزایش پیدا می کند، در دستگاه های فول پک که شارژر به صورت معمولی هست کمپانی سازنده معمولا آن را به بهترین نحو جهت آمپر دهی تنظیم و طراحی میکند، بنابراین باید باتری دستگاه خوب انرژی ب رد تا برای کار آماده شود، به همین لحاظ شارژ اولیه باتری لیپو را باید با حوصله انجام داد.

 مطالعه دقیق دفترچه راهنما و کاتالوگ محصول

کواد کوپتر های فول پک دارای یک کاتالوگ و دخترچه راهنمای می باشند که به صورت دقیق و کامل مراحل اسمبل و راه اندازی دستگاه را توضیح داده است، زبان این کاتالوگها معمولا انگلیسی می باشد، توصیه میکنیم دفترچه راهنما را چندین بار با دقت مطالعه کنید تا نحوه کار با دستگاه خود را فرا ب رید. ما سعی کرده ایم که هایی را  که از طریق کانال تلگرام برایتان ارسال کرده ایم هایی باشند که تا حدودی شما عزیزان را در این امر یاری دهند.

نصب دقیق پایه ها و گاردهای محافظ کواد کوپتر

معمولا کوادکوپترهای فول پک دارای پایه های لندینگ ر و گاردهای محافظ به همراه پیچها و اتصالات مورد نیاز می باشند که در داخل جعبه موجود است، این اتصالات را باید با دقت و حوصله کافی به پرنده متصل کرد و از محکم بودن آنان اطمینان حاصل کنید.

 توجه به نکات ایمنی قبل از پرواز

یکی از مسائل بسیار مهم در پرواز یک مولتی روتور توجه به نکات ایمنی حین پرواز می باشد، با توجه به سایز و ابعاد دستگاه خود باید فضای مورد نیاز جهت پرواز را مشخص کنید، معمولا پرنده های با ابعاد کوچک (حداکثر 15 در 15 سانتیمتر) را میتوان در فضاهای بسته همانند اتاق نیز پرواز داد ولی برای پرنده های سایز متوسط و بزرگ طبیعتا فضای بزرگتری جهت پرواز نیاز است، در هر صورت برای پرواز یک کواد کوپتر حداقل باید از طرفین 5 الی 10 متر با مانع فاصله داشته باشبد و از نظر ارتفاعی نیز حداقل 10 متر باید در نظر ب رید، بهتر است برای شروع کار از یک فضای باز همانند پارک یا محوطه آزاد استفاده کنید، ترجیحا تا فاصله 15 متری شما مانع یا درختی وجود نداشته باشد.

چنانچه مبتدی هستید و برای باره اول میخواهید با کوادکوپتر پرواز کنید سعی نمایید از شخصی که تجربه در این زمینه دارد بهره ب رید و پرواز را در کنار آن شخص یا مربی انجام دهید، اگر هم مربی در دسترس نداشتید حتما کلیچهای آموزشی موجود در اینترنت را ملاحضه کنید و با احتیاط کامل شروع به پرواز نمایید.

 هنگام برخورد کوادکوپتر با مانع اولین اقدام چیست؟

چنانچه پرنده شما به هر دلیلی با مانع برخورد کرد و یا در بین شاخه های یک درخت ر افتاد اولین کاری که باید انجام دهید این است که دسته تراتل یا گاز را ببندید تا موتورها از کار بیوفتند، این کار باعث می شود پرنده بسیار کمتر آسیب دیده و حداقل موتورها و برد مرکزی دچار آسیب دید نشوند و یا برای پایین آوردن پرنده تا زمانی که کاملاً ماهر نشده اید آنرا از زیر ب رید تا بتوانید مانع برخورد پرنده با زمین شوید.

 

با استفاده از نکات مذکور می توانید طول عمر دستگاه خود را بالا برده و پروازهای دلنشین و خاطره ان زی را برای خود رقم بزنید.

علاوه بر این هر جا هر سوالی برایتان پیش آمد آنها را با رایان ه  مطرح بفرمایید.

با رایان ه دنیاتو متفاوت کن!!

 منبع: http://hobbyryan. /چرا رایان ه ؟؟؟

درخواست حذف اطلاعات
در ابتدا باید درخصوص کالاهای موجود مجموعه رایان ه توضیح مختصری بدهم.

خدمات این مجموعه در دو دسته : 
1. انواع کوادکوپتر 
2. انواع اسکوترهای برقی 
می باشد و این مجموعه در پی آن است که برای جلب رضایت مشتری فقط و فقط از محصولات درجه یک، اورجینال و بهترین برندها استفاده نماید. 

برای مشاهده سایت این مجموعه اینحا را  کلیک نمایید.

 رایان ه تمام تلاشش برای این هست که علاوه بر اینکه برای خودش ب درآمدی داشته باشه، محموعه ای متفاوت را راه اندازی نماید.

متقاوت؟

بله متفاوت. 

محصولات اورجینال

چون اکثر انی که میگن مجموعه ما کالای اورجینال داره..... با کلی ترفند کالای خودشونو اورجینال معرفی میکنن.

اما رایان ه برای ثبات اورجینال بودن کالاهایش برای مشتریان حود مهلت تست گذاشته است یعنی در یک زمان توافقی میان حود و مشتری مثلا 24 ساعته (در زمانهایی که کالا به عنوان هدیه تهیه می شود و همانروز تحویل شخص کاربر قرار نمی رد مدت زمان تست افزایش میابد) شما میتوانید پس از تایید کالا ید خود را قطعی نمایید.

مشتری مداری رایان ه

کارشناسان رایان ه سعی دارند که هیچگاه با عدم آرامش و بی میلی به پاسخگویی مشتریان نپردازند و همانطور که برای ثبت ید وقت گذاشته و مشتری را ترغیب به ید می نمایند در ادامه نیز با روی گشوده پاسخگوی مشتریان عزیز باشند.

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش این مجموعه تا مادامی که قطعات کالای مورد نظر در بازار موجود باشد برای عزیزان یدار وحود دارد و شما عزیزان می توانید از این خدمات برخوردار باشید.

مشاوره کارشناسان 

مشاوره کارشناسان این مجموعه به طور 100% با توجه به صلاحدید مشتری است نه موجودی انبار مجموعه .

برای مشاهده سایت این مجموعه اینحا را  کلیک نمایید.

 منبع: http://hobbyryan. /