رسانه 24
رسانه 24

مشاوره تحصیلیبرنامه ریزی صحیح کنکور

درخواست حذف اطلاعات

برنامه‌ریزی

حتماً همه‌ی شما به‌خوبی اهمیت برنامه‌ریزی را درک می‌کنید و متوجه هستید که برای رسیدن به هدف مطلوب، داشتن برنامه‌ای مناسب و البته پیش رفتن مطابق آن،‌ ضروری است؛ پس با گفتن اهمیت‌های آن، سرتان را درد نمی‌آورم. فقط همین‌قدر بگویم که برنامه‌ریزی مناسب، علاوه بر بالا بردن بازده‌ی مطالعه و تمرکز، آرامش‌تان را هم بیش‌تر می‌کند و بی‌دقتی‌تان را نیز کاهش می‌دهد!

برنامه به 3 نوعِ بلند مدت، میان‌مدت و کوتاه‌مدت تقسیم می‌شود. در این‌جا بیش‌تر می‌خواهم راجع به برنامه‌ی کوتاه‌مدت (هفتگی) که البته تقریباً از روی برنامه‌ی میان‌مدت (آزمونی یا ماهانه) تعیین می‌شود، صحبت کنم.

مراحل برنامه‌ی هفتگی به شرح زیر می‌باشد:

مرحله‌ی اول: قبل از شروع برنامه‌ریزی هفتگی،‌ لازم است میزان ساعتی را که قصد دارید و می‌توانید در طول هفته مطالعه کنید، مشخص کنید. اگر توانایی شما مثلا 20 ساعت در هفته است برنامه‌ی اولیه‌ی هفتگی خود را نیز بر همین اساس تنظیم کنید؛ نه خیلی بیش‌تر و نه کم‌تر.

اگر عادت به زیاد خواندن ندارید، برنامه‌ی خود را سنگین نچینید چون اگر هم بتوانید آن را اجرا کنید قطعاً در هفته‌های بعد،‌ کم خواهید آورد؛ پس چه به‌تر که آهسته و پیوسته پیش بروید و آرام‌آرام ولی مداوم تلاش خود را متناسب با توانایی‌هایتان افزایش دهید.

مرحله‌ی دوم: بعد از مشخص ساعت مطالعه، این میزان ساعت را با توجه به اهمیت درس‌ها و ضعف و قوت‌تان بین دروس خود تقسیم کنید؛ به‌طور مثال اگر در گروهِ رشته‌ی ریاضی‌ـ‌فیزیک هستید، چنان‌چه در هفته، 35 ساعت مفید درس می‌خوانید، می‌توانید آن را به‌صورت زیر تقسیم کنید:

دیفرانسیل و ریاضی پایه: 6 ساعت
هندسه‌ی پایه و هندسه‌ی تحلیلی: 3/5 ساعت 
گسسته و جبر و احتمال: 3/5 ساعت 
فیزیک: 6 ساعت 
شیمی: 4/5 ساعت 
ادبیات: 3/5 ساعت 
عربی: 3 ساعت 
دینی: 2/5 ساعت 
زبان: 2/5 ساعت

البته حتما ضعف و قوت خود را در درس‌های خاص در برنامه، مد نظر قرار دهید و این ساعت‌ها را متناسب با توانایی‌هایتان تغییر دهید مثلاً زبان را از دیفرانسیل بیش‌تر مطالعه نکنید. در این مرحله حتماً کارهایی را که در طول هفته برای درس‌های مختلف نیاز به انجام دارید مشخص کنید و طوری برنامه‌ بریزید که همه‌ی آن‌ها را بتوانید انجام دهید تا خی ان راحت شود.

مرحله‌ی سوم: بعد از مشخص موارد و دروس مورد نیاز مطالعه در کل هفته، برنامه‌ی تقریبی هر روز را نیز مشخص کنید. حتماً در یک روز تنوع مطالعاتی داشته باشید و این طور نباشد که مثلاً 4-5 ساعت پشت سر هم فقط یک درس خاص را مطالعه کنید.

حتماً مطالعه و زدن تست در هر درس (به‌خصوص دروس اختصاصی) را حداقل بین 2 الی 3 روز در هفته پخش کنید زیرا این عمل موجب یادگیری مرحله به مرحله شده و به دنبال آن:

1) عمق یادگیری مطالب، لحظه به‌لحظه افزایش می‌یابد.

2) فراموشی مطالب کاهش پیدا می‌کند.

3) باعث تثبیت یادگیری می‌شود.

مرحله‌ی چهارم: حتما در طول هفته، ساعت‌هایی را به جبران عقب‌ماندگی‌ها اختصاص دهید و در آن زمان هیچ درسی را قرار ندهید تا بدین ترتیب اگر از برنامه عقب افتادید بتوانید بدون نگرانی تا حدی آن را جبران کنید.
پیراپزشکی بدون کنکور

درخواست حذف اطلاعات

شرایط شرکت در رشته های پیراپزشکی بدون کنکور

پیراپزشکی بدون کنکور
پیراپزشکی بدون کنکور

در ابتدا برای آشنایی شما عزیزان با رشته پیراپزشکی لازم می دانیم به شرح مختصری از این رشته بپردازیم.رشته پیراپزشکی در زمینه های مرتبط با حفظ و یا بازگرداندن سلامت بیماران (تحت نظارت و م پزشک)به ایفای نقش می پردازد.دانش آموختگان این رشته پس از فارغ حصیلی می توانند در بیمارستان های تی ، خصوصی و یا کلینیک ها ، تکنیسین آزمایشگاه ، تکنیسین رادیوگرافی ، رادیولوژیست ، فیزیوتراپیست ، صحبت تراپیست ، دیالیز تراپیست ، تکنیسن اورژانس و … به فعالیت بپردازند.شاخه های رشته پیراپزشکی عبارتند از :

 • رادیولوژی
 • هوشبری
 • علوم آزمایشگاهی
 • کتابداری
 • گروه اتاق عمل
 • گروه فناوری اطلاعات سلامت
 • گروه فوریت‌های پزشکی
 • گروه کاردرمانی
ادامه مطلبنحوه مطالعه فیزیک

درخواست حذف اطلاعات

روش‌های مطالعه درس فیزیک از زبان رتبه‌های برتر کنکور

در مطلب زیر رتبه‌های برتری که درس فیزیک نقطه قوت پایدار آن‌ها بوده (همیشه در آزمون‌ها و امتحان‌های مدرسه نتیجه‌ی خوبی از این درس می‌گرفته‌اند و در کنکور نیز درصد بالایی ب کرده‌اند) به صورت تیتروار روش مطالعه خود را بیان کرده‌اند:

محسن سبتکی                              رتبه 5 منطقه 3           

1-مهم‌ترین نکته‌ای که در حل سؤال‌های فیزیک به من کمک می‌کرد این بود که به آ سؤال توجه می‌ و دقیقاً روی بدست آوردن جو کار می‌ که سؤال می‌خواهد نه جو که خودم پس از حل بر اساس دانسته‌های فکری ام بدست آورده‌ام.

2-پیش خوانی کتاب درسی قبل از کلاس برای من مؤثر بود.

3- تمرین و مثال کتاب درسی را حل می‌ .

4-ابتدا درسنامه کتاب آبی را می‌خواندم و سپس به حل تست می‌پرداختم.

5- فرمول‌هایی را که از حل تست‌ها یاد گرفته بودم ، در کتاب درسی می‌نوشتم.

6- پاسخ تشریحی کتاب آبی را تمام و کمال مطالعه می‌ .

7-از این درس زیاد تست می‌زدم.

حامد چوقادی            رتبه 3 منطقه2

من به درس فیزیک علاقه داشتم، در کلاس درس را به خوبی گوش می‌دادم و در همان کلاس مطلب را یاد می‌گرفتم.

به مسائل دید کلی و چند وجهی داشتم و بین مفاهیم مختلف فیزیکی ارتباط برقرار می‌ .

به دلیل علاقه‌ام به فیزیک ، مطالعه آزاد هم در این زمینه داشتم.

احسان ابراهیمی           رتبه 11 منطقه 2

من با وجودی که رشته ام تجربی بود به درس فیزیک علاقه زیادی داشتم،زیرا؛

الف) در درس فیزیک امکان لمس وقایع وجود دارد مخصوصاً در مبحث‌های حرکت و دینامیک.

ب)امکان حل سؤال با روش های ابداعی و روش های خلاقانه وجود دارد.

مواردی که باعث شد من در درس فیزیک قوی شوم این بود که:

1-فیزیک را مفهومی یاد می‌گرفتم و به حفظ فرمول نمی‌پرداختم.

2-منابع مطالعاتی استاندارد داشتم. با توجه به این که کتاب درسی فیزیک تغییرات چندانی نداشته، تست‌های کنکور در این درس بسیار زیاد است و من فقط با تست کنکور این درس را کار می‌ . 

پوریا یاراحمدی           رتبه 3 کشور

در درس فیزیک بعد از تسلط بر مفاهیم ،با زدن تست زیاد سرعت و مهارتم را افزایش دادم.

بهنام امینی    رتبه 7 منطقه 2

درس فیزیک را ابتدا عمقی می‌خواندم یعنی مطالب را به صورت مبحثی و ثابت فرمول‌ها برای خودم یاد می گرفتم و بعد با کار تست‌های کنکور تمرین می .

احسان صالحی                   رتبه 7 منطقه 3

قبل از حل تست، ابتدا درس نامه کتاب آبی را مطالعه‌ می‌ و سپس به حل سؤالات تشریحی می‌پرداختم و بعد از این مراحل به حل تست می‌پرداختم.

علی کیهانی             رتبه 6 شاهد

اول کتاب درسی را مطالعه می‌ ، سپس به حل تمرینات کتاب درسی می‌پرداختم و با تعمق گاهی به طرح سؤال می‌پرداختم (مثال و تمرین‌های کتاب را به تست تبدیل می‌ .) در مرحله آ  از روی کتاب آبی تست می‌زدم.
رتبه قبولی کارشناسی ارشد ی مکانیک 95 – 96

درخواست حذف اطلاعات

کارنامه و رتبه قبولی کارشناسی ارشد ی مکانیک 95 – 96

رتبه قبولی کارشناسی ارشد ی مکانیک 95 - 96

رتبه قبولی کارشناسی ارشد ی مکانیک 95 – 96

برای ب هرگونه اطلاعات در زمینه ی رتبه قبولی کارشناسی ارشد ی مکانیک 95 – 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

برای معرفی  و آشنایی بیشتر آن دسته از دانشجویانی که خواهان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ی مکانیک و انتخاب رشته ارشد 96 هستند باید بگوییم که رشته ی رشته ای است که به طراحی و ساخت و راه اندازی ماشین آلات و دستگاه ها می پردازد. لازم است که بدانید رشته ی مکانیک به 5گرایش و چندین زیرگرایش تقسیم و در های ایران تدریس می شود که شامل موارد زیر است.

 • ی طراحی و ساخت خودروهای نظامی- گرایش طراحی دینامیک خودرو
 • ی طراحی و ساخت خودروهای نظامی- گرایش سازه و بدنه خودرو
 • ی طراحی و ساخت خودروهای نظامی- گرایش نیروی محرکه خودرو
 • مکاترونیک
 • ی پزشکی- گرایش بیومکانیک
 • ی تسلیحات- گرایش سلاح
 • ی مکانیک- گرایش ساخت و تولید
 • ی مکانیک- گرایش طراحی کاربردی
 • ی مکانیک- گرایش تبدیل انرژی
 • ی مکانیک- گرایش سیستم محرکه خودرو
 • ی مکانیک- گرایش طراحی سیستم های دینامیکی خودرو
ادامه مطلباعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان هرسین 96 – 97

درخواست حذف اطلاعات

 اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان هرسین 96 – 97

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان هرسین 96 - 97

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان هرسین 96 – 97

برای ب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان هرسین 96 -97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

طبق روال هر ساله برای پذیرش دانش آموزان در پایه های ششم به هفتم و پایه نهم به دهم آزمون تیزهوشان برگزار می شود. ثبت نام دانش آموزان در آزمون در زمان معینی صورت می گیرد و لازم است بدانید که تنها شرط اصلی برای ورود دانش آموزان به مدارس تیزهوشان قبولی در آزمون تیزهوشان می باشد.به همین خاطر لازم دانستیم برای آن دسته از داوطلبانی که خواستار شرکت در آزمون تیزهوشان 96 – 97 هستند و از چگونگی شرکت در این آزمون و شرایط ثبت نام و دیگر موارد مرتبط با آزمون تیزهوشان 96 – 97 آگاهی کافی ندارند، تمامی اطلاعات مربوط به آزمون تیزهوشان 96 – 97و نتایج تیزهوشان 96  را در این مقاله دراختیارتان قرار دهیم.

ادامه مطلباعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان چرام 96 – 97

درخواست حذف اطلاعات

 اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان چرام 96 – 97

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان چرام 96 - 97

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان چرام 96 – 97

برای ب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان چرام 96 -97 با مشاوران مرکزسبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

مدارس تیزهوشان طبق روال هرساله برای پذیرش دانش آموزان در پایه های ششم به هفتم و پایه نهم به دهم  از طریق برگزاری آزمون تیزهوشان اقدام می نماید. ثبت نام دانش آموزان در آزمون در زمان معینی صورت می گیرد و لازم است بدانید که تنها شرط اصلی برای ورود دانش آموزان به مدارس تیزهوشان قبولی در آزمون تیزهوشان می باشد.به همین خاطر لازم دانستیم برای آن دسته از داوطلبانی که خواستار شرکت در آزمون تیزهوشان 96 – 97 هستند و از چگونگی شرکت در این آزمون و شرایط ثبت نام و دیگر موارد مرتبط با آزمون تیزهوشان 96 – 97 آگاهی کافی ندارند، تمامی اطلاعات مربوط به آزمون تیزهوشان 96 – 97 و نتایج تیزهوشان 96  را در این مقاله دراختیارتان قرار دهیم.

ادامه مطلباعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان سنقر 96 – 97

درخواست حذف اطلاعات

 اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان سنقر 96 – 97

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان سنقر 96 - 97

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان سنقر 96 – 97

برای ب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان سنقر 96 -97 با مشاوران مرکزسبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

طبق روال هر ساله برای پذیرش دانش آموزان در پایه های ششم به هفتم و پایه نهم به دهم آزمون تیزهوشان برگزار می شود. ثبت نام دانش آموزان در آزمون در زمان معینی صورت می گیرد و لازم است بدانید که تنها شرط اصلی برای ورود دانش آموزان به مدارس تیزهوشان قبولی در آزمون تیزهوشان می باشد.به همین خاطر لازم دانستیم برای آن دسته از داوطلبانی که خواستار شرکت در آزمون تیزهوشان 96 – 97 هستند و از چگونگی شرکت در این آزمون و شرایط ثبت نام و دیگر موارد مرتبط با آزمون تیزهوشان 96 – 97 آگاهی کافی ندارند، تمامی اطلاعات مربوط به آزمون تیزهوشان 96 – 97و نتایج تیزهوشان 96  را در این مقاله دراختیارتان قرار دهیم.

ادامه مطلباعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان باشت 96 – 97

درخواست حذف اطلاعات

 اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان باشت 96 – 97

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان باشت 96 - 97

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان باشت 96 – 97

برای ب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان باشت 96 -97 با مشاوران مرکزسبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

مدارس تیزهوشان همه ساله از طریق برگزاری آزمون تیزهوشان اقدام به پذیرش دانش آموزان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم می نماید. ثبت نام دانش آموزان در آزمون در زمان معینی صورت می گیرد و لازم است بدانید که تنها شرط اصلی برای ورود دانش آموزان به مدارس تیزهوشان قبولی در آزمون تیزهوشان می باشد.به همین خاطر لازم دانستیم برای آن دسته از داوطلبانی که خواستار شرکت در آزمون تیزهوشان 96 – 97 هستند و از چگونگی شرکت در این آزمون و شرایط ثبت نام و دیگر موارد مرتبط با آزمون تیزهوشان 96 – 97 آگاهی کافی ندارند، تمامی اطلاعات مربوط به آزمون تیزهوشان 96 – 97 و نتایج تیزهوشان 96  را در این مقاله دراختیارتان قرار دهیم.

ادامه مطلباعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان دنا 96 – 97

درخواست حذف اطلاعات

 اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان دنا 96 – 97

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان دنا 96 - 97

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان دنا 96 – 97

برای ب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان دنا 96 -97 با مشاوران مرکزسبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

مدارس تیزهوشان همه ساله از طریق برگزاری آزمون تیزهوشان اقدام به پذیرش دانش آموزان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم می نماید. ثبت نام دانش آموزان در آزمون در زمان معینی صورت می گیرد و لازم است بدانید که تنها شرط اصلی برای ورود دانش آموزان به مدارس تیزهوشان قبولی در آزمون تیزهوشان می باشد.به همین خاطر لازم دانستیم برای آن دسته از داوطلبانی که خواستار شرکت در آزمون تیزهوشان 96 – 97 هستند و از چگونگی شرکت در این آزمون و شرایط ثبت نام و دیگر موارد مرتبط با آزمون تیزهوشان 96 – 97 آگاهی کافی ندارند، تمامی اطلاعات مربوط به آزمون تیزهوشان 96 – 97 و نتایج تیزهوشان 96  را در این مقاله دراختیارتان قرار دهیم.

ادامه مطلباعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان آباد غرب 96 – 97

درخواست حذف اطلاعات

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان آباد غرب 96 – 97

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان آباد غرب 96 - 97

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان آباد غرب 96 – 97

برای ب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان آباد غرب 96 -97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

برای آشنایی بیشتر شما دانش آموزان و اولیاء محترم شهرستان آباد غرب با سیستم آموزشی مدارس تیزهوشان لازم است بدانید که مدارس تیزهوشان  طبق هر ساله از طریق برگزاری آزمون ورودی اقدام به پذیرش دانش آموزان در پایه های ششم و نهم می نماید که دانش آموزان تنها در صورت ب رتبه قبولی در آزمون امکان راهی و تحصیل در این گونه مدارس را خواهند داشت. به همین خاطر لازم دانستیم برای آن دسته از داوطلبانی که خواستار شرکت در آزمون تیزهوشان 96 – 97 هستند و از چگونگی شرکت در این آزمون و شرایط ثبت نام و دیگر موارد مرتبط با آزمون تیزهوشان آگاهی کافی ندارند، تمامی اطلاعات مربوط به آزمون تیزهوشان 96 – 97 و نتایج تیزهوشان 96  را در این مقاله دراختیارتان قرار دهیم.

ادامه مطلبمیزان شهریه غیرانتفاعی 96

درخواست حذف اطلاعات

میزان شهریه غیرانتفاعی 96 – 97

میزان شهریه غیرانتفاعی 96

میزان شهریه غیرانتفاعی 96

برای ب هرگونه اطلاعات درخصوص شهریه غیرانتفاعی 96 مقطع کارشناسی،ارشد و ی با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور –9099071647

برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با سیستم آموزشی  غیرانتفاعی لازم است به اطلاعتان برسانیم که غیرانتفاعی تحت نظارت وزارت علوم و تحقیقات می باشد و در حال حاضر 330 غیر انتفاعی در ایران در حال فعالیت می باشند که تقریبا  90 درصد از پذیرش دانشجویان کارشناسی ناپیوسته رشته های فنی ی که از سوی وزارت علوم و تحقیقات صورت می گیرد مربوط به های غیر انتفاعی است و در واقع به نوعی می توان گفت که وظیفه های تی به های غیر انتفاعی محول شده است و حوزه کارشناسی ناپیوسته به های غیر انتفاعی محول شده است.همچنین با توجه به اینکه مدرک تحصیلی دانشجویان از سوی وزارت علوم و تحقیقات صادر می شود، بنابراین در خصوص اعتبار مدرک های غیرانتفاعی لازم است بدانید که مدرک این با مدرک های تی برابری می کند و تفاوت چندانی ندارد.

ادامه مطلبشهریه پیام نور 96 کارشناسی ارشد و ی

درخواست حذف اطلاعات

شهریه پیام نور 96 ارشد و ی

شهریه پیام نور 96 کارشناسی ارشد و ی

شهریه پیام نور 96 کارشناسی ارشد و ی

برای ب هرگونه اطلاعات درخصوص  شهریه پیام نور 96 کارشناسی ارشد و ی با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

پیام نور یکی از های بزرگ نیمه حضوری محسوب می شود که در 31 استان در حال فعالیت می باشد که از مهمترین مزایای تحصیل در پیام نور این است که حدود 300 درصد از قبولی های کارشناسی ارشد از پیام نور می باشند. پذیرش دانشجو در پیام نور به این صورت است که تمامی متقاضیان در هر یک از گروه های علوم پایه،گروه علوم انسانی،گروه فنی و ی،گروه کشاورزی و هنر در صورت شرکت در آزمون گروه های ذیربط و همچنین در صورت مجاز شدن به انتخاب رشته امکان تحصیل در پیام نور را خواهند داشت.همچنین با توجه به اینکه پذیرش داوطلبان در کد رشته محل ها به روش متمرکز می باشد بنابراین در صورتی که تعداد متقاضیان کمتر از ظرفیت رشته محل باشد در این صورت گزینش داوطلبان مطابق حد نصاب علمی صورت می گیرد.

ادامه مطلبرتبه قبولی کارشناسی ارشد آمار 95 – 96

درخواست حذف اطلاعات

کارنامه و رتبه قبولی کارشناسی ارشد آمار 95 – 96

رتبه قبولی کارشناسی ارشد آمار 95 - 96

رتبه قبولی کارشناسی ارشد آمار 95 – 96

 

برای ب هرگونه اطلاعات درباره رتبه قبولی کارشناسی ارشد آمار 95 – 96 ، مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد با مرکز مشاوره تحصیلی سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

برای معرفی  و آشنایی بیشتر آن دسته از دانشجویانی که خواهان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته آمار و انتخاب رشته ارشد 96 هستند باید بگوییم که علم آمار در اصل کاربرد علمی ریاضی برای جمع آوری و تحلیل اطلاعات ارقامی می باشد،آمار گران با استفاده از دانش ریاضی در بسیاری از تحقیقات و جمع اوری و تجزیه وتحلیل اطلاعات و تفسیر نتایج در پژوهش های علمی شرکت می کنند.همچنین از علم آمار دررشته های مختلف ازجمله زیست شناسی ،اقتصاد ی پزشکی ،بهداشت عمومی ،بازاری ، آموزش ،روانشناسی و… استفاده می شود

ادامه مطلبمشاوره نظام وظیفه

درخواست حذف اطلاعات

مشاوره نظام وظیفه

مشاوره نظام وظیفه

مشاوره نظام وظیفه

برای ب هرگونه اطلاعات درخصوص مشاوره نظام وظیفه با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

یکی از مسائلی که جوانان سرزمینمان در سن 18 سالگی خواه ناخواه باید به آن فکر کنند و در نهایت تصمیم بگیرند رفتن به خدمت مقدس سربازی می باشد به این دلیل که از سن 18 سالگی جوانان مشمول مقررات خدمت وظیفه عمومی قرار خواهند گرفت به همین خاطر رفتن به خدمت سربازی از دغدغه های مهم جوانان خواهد بود. البته درصد بسیاری از جوانانی که در آستانه اعزام به خدمت هستند در این مورد تمایل زیادی به تصمیم گیری و یا رفتن به خدمت سربازی ندارند و سعی بر این دارند که از راه های دیگری مثل دریافت معافیت هایی چون معافیت پزشکی، معافیت کف ، معافیت تحصیلی و … از رفتن به خدمت سربازی امتناء کنند.در هر صورت لازم دانستیم برای آگاهی شما متقاضیان گرامی در خصوص نظام وظیفه و مسائل مرتبط با آن به طور اختصاصی بهمشاوره نظام وظیفه ببپردازیم تا با درنظر گرفتن تمامی مسائل در این خصوص اقدام به تصمیم گیری نماید.

ادامه مطلباعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان ساوجبلاغ 96 – 97

درخواست حذف اطلاعات

اعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان ساوجبلاغ 96 – 97

اعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان ساوجبلاغ 96 - 97

اعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان ساوجبلاغ 96 – 97

برای ب هرگونه اطلاعات درباره اعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان ساوجبلاغ 96 – 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

در طی چندین سال اخیر آنچه که سبب جذب دانش آموزان در پایه های ششم و نهم به تحصیل در مدارس نمونه تی شده است سطح علمی بالا و کیفیت برتر آموزشی و همچنین ارائه خدمات و امکانات رفاهی مناسب این مدارس نسبت به مدارس عادی بوده است که هرساله بسیاری از دانش آموزان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم اقدام به ثبت نام در آزمون ورودی جهت تحصیل در این گونه مدارس می نمایند. نحوه پذیرش دانش آموزان در مدارس نمونه تی در پایه های ششم و نهم مشروط به ب نمره قبولی آنان در آزمون ورودی خواهد بود در غیر این صورت امکان تحصیل در مدارس نمونه تی برای دانش آموزان  وجود نخواهد داشت.

ادامه مطلباعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان نظرآباد 96 – 97

درخواست حذف اطلاعات

اعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان نظرآباد 96 – 97

اعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان نظرآباد 96 - 97

اعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان نظرآباد 96 – 97

برای ب هرگونه اطلاعات درباره اعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان نظرآباد 96 – 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

در طی چندین سال اخیر آنچه که سبب جذب دانش آموزان در پایه های ششم و نهم به تحصیل در مدارس نمونه تی شده است سطح علمی بالا و کیفیت برتر آموزشی و همچنین ارائه خدمات و امکانات رفاهی مناسب این مدارس نسبت به مدارس عادی بوده است که هرساله بسیاری از دانش آموزان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم اقدام به ثبت نام در آزمون ورودی جهت تحصیل در این گونه مدارس می نمایند. نحوه پذیرش دانش آموزان در مدارس نمونه تی در پایه های ششم و نهم مشروط به ب نمره قبولی آنان در آزمون ورودی خواهد بود در غیر این صورت امکان تحصیل در مدارس نمونه تی برای دانش آموزان  وجود نخواهد داشت.

ادامه مطلباعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان طالقان 96 – 97

درخواست حذف اطلاعات

اعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان طالقان 96 – 97

اعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان طالقان 96 - 97

اعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان طالقان 96 – 97

برای ب هرگونه اطلاعات درباره اعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان طالقان 96 – 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

در طی چندین سال اخیر آنچه که سبب جذب دانش آموزان در پایه های ششم و نهم به تحصیل در مدارس نمونه تی شده است سطح علمی بالا و کیفیت برتر آموزشی و همچنین ارائه خدمات و امکانات رفاهی مناسب این مدارس نسبت به مدارس عادی بوده است که هرساله بسیاری از دانش آموزان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم اقدام به ثبت نام در آزمون ورودی جهت تحصیل در این گونه مدارس می نمایند. نحوه پذیرش دانش آموزان در مدارس نمونه تی در پایه های ششم و نهم مشروط به ب نمره قبولی آنان در آزمون ورودی خواهد بود در غیر این صورت امکان تحصیل در مدارس نمونه تی برای دانش آموزان  وجود نخواهد داشت.

ادامه مطلباعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان مبارکه 96 – 97

درخواست حذف اطلاعات

اعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان مبارکه 96 – 97

اعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان مبارکه 96 - 97

اعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان مبارکه 96 – 97

برای ب هرگونه اطلاعات درباره اعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان مبارکه 96 – 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

در خصوص مدارس نمونه تی و آنچه که در طی چندین سال اخیر سبب جذب دانش آموزان در پایه های ششم و نهم به تحصیل در مدارس نمونه تی شده است باید بگوییم که سطح علمی بالا و کیفیت برتر آموزشی و همچنین ارائه خدمات و امکانات رفاهی مناسب این مدارس نسبت به مدارس از عوامل جذب دانش آموزان است که هرساله بسیاری از دانش آموزان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم اقدام به ثبت نام در آزمون ورودی جهت تحصیل در این گونه مدارس می نمایند. نحوه پذیرش دانش آموزان در مدارس نمونه تی در پایه های ششم و نهم مشروط به ب نمره قبولی آنان در آزمون ورودی خواهد بود در غیر این صورت امکان تحصیل در مدارس نمونه تی برای دانش آموزان وجود نخواهد داشت.

ادامه مطلباعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان داران 96 – 97

درخواست حذف اطلاعات

اعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان داران 96 – 97

اعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان داران 96 - 97

اعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان داران 96 – 97

برای ب هرگونه اطلاعات درباره اعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان داران 96 – 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

در طی چندین سال اخیر آنچه که سبب جذب دانش آموزان در پایه های ششم و نهم به تحصیل در مدارس نمونه تی شده است سطح علمی بالا و کیفیت برتر آموزشی و همچنین ارائه خدمات و امکانات رفاهی مناسب این مدارس نسبت به مدارس عادی بوده است که هرساله بسیاری از دانش آموزان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم اقدام به ثبت نام در آزمون ورودی جهت تحصیل در این گونه مدارس می نمایند. نحوه پذیرش دانش آموزان در مدارس نمونه تی در پایه های ششم و نهم مشروط به ب نمره قبولی آنان در آزمون ورودی خواهد بود در غیر این صورت امکان تحصیل در مدارس نمونه تی برای دانش آموزان وجود نخواهد داشت.

ادامه مطلباعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان فلاورجان 96 – 97

درخواست حذف اطلاعات

اعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان فلاورجان 96 – 97

اعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان فلاورجان 96 - 97

اعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان فلاورجان 96 – 97

برای ب هرگونه اطلاعات درباره اعلام نتایج آزمون نمونه تی شهرستان فلاورجان 96 – 97 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

در طی چندین سال اخیر یکی از عواملی که سبب جذب دانش آموزان در پایه های ششم و نهم به تحصیل در مدارس نمونه تیشده است سطح علمی بالا و کیفیت برتر آموزشی و همچنین ارائه خدمات و امکانات رفاهی مناسب این مدارس نسبت به مدارس عادی بوده است که هرساله بسیاری از دانش آموزان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم اقدام به ثبت نام در آزمون ورودی جهت تحصیل در این گونه مدارس می نمایند. نحوه پذیرش دانش آموزان در مدارس نمونه تیدر پایه های ششم و نهم مشروط به ب نمره قبولی آنان در آزمون ورودی خواهد بود در غیر این صورت امکان تحصیل در مدارس نمونه تی برای دانش آموزان وجود نخواهد داشت.

ادامه مطلب